Pokrývačství

Provádíme pokrývačské práce při rekonstrukcích, údržbách i výstavbě střech různých sklonů a tvarů ( valbové, polovalbové, pultové, stanové, mansardové…). Při rekonstrukcích střech většinou řešíme výměnu střešní krytiny, výměnu laťování, vyztužení a ošetření střešního krovu a případně montáž nové difúzní fólie.
Zajišťujeme i zateplení střech, klempířské práce, výměny střešních oken, zednické práce a instalace hromosvodů včetně revizí.

K pokládce střešních krytin používáme dle přání zákazníka krytiny betonové, pálené, plechové, bitumenové, asfaltové i kamenné, všech rozměrů, značek a výrobců.

Na konstrukce šikmých střech je nutné vybírat krytinu podle nosnosti krovu a sklonu střechy, s výběrem Vám rádi pomůžeme..

 

Zateplení šikmých střech

Zateplení šikmé střechy zabráňuje únikům tepla během zimních měsíců a průnikům tepla do místností během letních měsíců. Zateplení se provádí vkládáním tepelné izolace mezi krokve. Nejčastěji používané zateplení je izolací ze skelné nebo minerální vaty. Zateplení střechy má nemalý vliv na celkovou úsporu nákladů na energie spotřebované při vytápění domu.

 

Některá rozhodnutí činíme na dlouhou dobu dopředu. Jako výběr nové střechy. 

Díky letité praxi v oboru vám položíme střechu, kterou nebudou muset opravovat ani vaše vnoučata.

CHCI NACENĚNÍ ZDARMA